فروش عمده پوشک ایزی لایف

فروش عمده پوشک ایزی لایف از طریق این مجموعه خرید صورت می گیرد پس اگر به دنبال تهیه این برند معروف هستید می توانید به سادگی با ما در تماس باشید، برند ایزی لایف کاملا شناخته شده بوده و نیاز به تعریف و تمجید ندارد چرا که کیفیت مطلوب خود را نزد مصرف کنندگان به تثبیت رسانده و با این شرایط رشد فروش را در سالیان اخیر تجربه کرده است. ما در این مجموعه با فروش عمده پوشک ایزی لایف به دنبال تثبیت فروش خود بوده و همواره هدف ما جلب رضایت شماست.

فروش عمده پوشک ایزی لایف و بیان مشخصات آن

همان طور که مطلع هستید این محصول مناسب افراد سالخورده می باشد که بر اثر مواردی چون بیماری و کهولت سن دچار عارضه بی اختیاری شده اند و می بایست برای رفع این مشکل از پوشینه ایزی لایف استفاده نمایند، اما برای مشخص شدن دلیل توصیه این نوع پوشک تعدادی از ویژگی های آن را بیان خواهیم کرد. قرار دادن 4 نوار چسب قوی در طرفین موجب تناسب بهتر پوشک با کمر مصرف کننده می شود، وجود پوشش نرم و نفوذ پذیر در کفل آن به گردش هوا کمک کرده و همچنین با استفاده از دو لایه ضد تراوش محافظت کاملی در مقابل نشت رطوبت صورت می گیرد، ساختار آناتومیک داشته که کاملا مطابق اندام انسان می باشد، پودر جاذب آنتی باکتریال به کار رفته در آن از رشد و نمو باکتری و قارچ پیشگیری می نماید.

فروش عمده پوشک ایزی لایف

شرکت صنایع زرین سلولز

گروه زرین در واقع علاوه بر تولید پوشک بچه و پد های بهداشتی بانوان با برند های شناخته شده ای مانند مای بیبی و مای لیدی از سال 1388 محصول پوشینه بزرگسال خود را تحت نام تجاری ایزی لایف به بازار عرضه نمود که البته با استقبال عموم نیز رو به رو شد، این شرکت در واقع بزرگ ترین تولید کننده پوشک بزرگسال در کشور بوده که بیشترین سهم فروش بازار پوشینه را به خود اختصاص داده است.

فروش عمده پوشک ایزی لایف

سفارش پوشک ایزی لایف

با توجه به اینکه پوشک با برند مذکور ویژگی های قابل اتکا بسیاری داشته

و همین موضوع نیز باعث استقبال چشمگیر مشتریان شده است، با این

حال اگر علاقمند به خرید عمده این محصول هستید می توانید با ما تماس

بگیرید و حجم مورد نظر خود را اعلام نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن

کالا درخواستی شما برایتان ارسال گردد.

  صرفا جهت خرید عمده تماس بگیرید، به هیچ وجه فروش برای مصرف شخصی (چند کارتن نداریم).
By | ۱۴۰۰-۲-۷ ۱۷:۳۰:۴۴ +۰۴:۳۰ ۱۳ام خرداد, ۱۳۹۸|پوشک ایزی لایف, پوشک بزرگسال|۰ Comments
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
SOCIALICON